Základní škola a střední škola Aš, příspěvková organizace

Zaměstnanci

ředitelka školy:  Mgr. Milena Boková

zástupkyně ředitelky školy: Mgr. Stanislava Stašková

 

  • Hlavní účetní – Mgr. Stanislava Stašková
  • Mzdová účetní – Ilona Kuňáková
  • Výchovný poradce – Mgr. Stanislava Stašková
  • Vychovatelka ŠD – Lenka Vítková
  • Metodik prevence sociálně patolog. jevů – Mgr. Jana Popelášová
  • Metodik ICT – Bc. Bohuslava Heinrichová
  • Garant ŠVP – Irena Kroutilová, Bc. Bohuslava Heinrichová, Mgr. Stanislava Stašková, Jan Horáček

Rozdělení tříd:

Základní škola

  • Přípravná třída ZŠ: – tř.uč. Irena Kroutilová
    • asistent pedagoga – Lenka Vítková

Základní škola – třídy podle § 16 odst. 9

  • II. tř. (1. a 2. ročník) – tř. uč. Mgr. Jaroslava Křepelková
    • asistent pedagoga –  Adéla Kuncová
    • další pedagogický pracovník – Petra Rousková
  • III. tř. (2. a 3. ročník) – tř. uč. Bc. Bohuslava Heinrichová
    • asistent pedagoga –  Ivana Kadlecová
  • V. tř. (4. a 5. ročník) – tř. uč. Klára Lukáčová
    • asistent pedagoga –  Veronika Moťovská
    • další pedagogický pracovník – Jana Haková
  • VI.tř. (6. ročník) – tř.uč. Kateřina Burešová, DiS.
    • asistent pedagoga – Kristýna Blašková
  • VIII.tř. (8. ročník) – tř.uč. PhDr. Mgr. Petr Gregor
  • IX.tř. (7. a 9. ročník) – tř.uč. Jan Horáček
  • bez třídnictví – Jaroslav Johanides, Lucie Geipelová

 

Základní škola speciální

  • Základní škola speciální – třída I. : – tř. uč. Helena Fischerová
    • asistent pedagoga – Petra Šneberková
  • Základní škola speciální – třída II. : – tř. uč. Mgr. Jana Popelášová
    • asistent pedagoga – Jana Konšalová
    • další pedagogický pracovník – Jarmila Takáčová
  • Základní škola speciální – rehabilitační stupeň – tř. uč. Šárka Kůstová
    • asistent pedagoga – Pavlína Kopačevská
    • další pedagogický pracovník – Zdeňka Banková

 

Střední škola:

Praktická škola dvouletá – 1. ročník – tř. uč. Marcela Burianová, DiS.

  • asistent pedagoga Edita Fiedlerová

 

Správci odborných učeben:

  • Relaxační místnost – Šárka Kůstová
  • Dílna I. – Jaroslav Johanides
  • Dílna II. – Jan Horáček
  • Cvičná kuchyň – Marcela Burianová, DiS.
  • Keramická dílna – Lucie Geipelová
  • Internetová a počítačová učebna – Bc. Bohuslava Heinrichová
  • Učebna s interaktivní tabulí – 1. patro – Bc. Bohuslava Heinrichová
  • Učebna s interaktivní tabulí – 2. patro – Klára Lukáčová
  • Dopravní – jízdní kola – Jaroslav Johanides
  • Odborná pracovna dívek – šijovna – Mgr. Stanislava Stašková
  • Hudebna – Mgr. Stanislava Stašková
  • Žákovská knihovna – Jarmila Takáčová, Zdeňka Banková
  • Kabinet učebnic 2.stupně ZŠ a SŠ – Jan Horáček
  • Kabinet učebnic 1. stupně ZŠ – Adéla Kuncová
  • Kabinet výtvarných pomůcek 1. patro – Helena Fischerová
  • Správce školního pozemku – Jaroslav Johanides
  • Správce multifunkčního hřiště – Jaroslav Johanides
  • Kabinet výtvarných pomůcek 1.patro – Mgr. Jana Popelášová, Helena Fischerová

 

Složky pracující podle vlastních plánů:

 

Školní družina – Lenka Vítková

Výchovný poradce – Mgr. Stanislava Stašková

Metodik prevence sociálně patologických jevů – Mgr. Jana Popelášová

Metodik ICT – Bc. Bohuslava Heinrichová

Všechny složky pracují podle vlastních plánů, které jsou schváleny ředitelkou školy a jsou součástí plánu práce na školní rok 2023/2024.

 

 

 

Organizace školního roku

2023/2024
I. pololetí: 4. září 2023 – 31. ledna 2024

podzimní prázdniny: 26. října 2023 a 27. října 2023

vánoční prázdniny: 23. prosince 2023 – 2. ledna 2024

jednodenní pololetní prázdniny: 2. února 2024

___________________

II. pololetí: 1. února 2024– 30. června 2024

jarní prázdniny: 12. února 2024 – 18. února 2024

velikonoční prázdniny: 28. března 2024

hlavní prázdniny: 29. června 2024 – 1. září 2024
___________________

Období školního vyučování ve školním roce 2024/2025 začne ve čtvrtek 2. září 2024.

UmímExcel.cz